Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

30zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

BON/ZAPROSZENIE do Yasumi Centrum to IDEALNY PREZENT

Relaks, muzyka , migotanie świec, dotyk ciepłych kamieni, zapach czekolady i olejków eterycznych, wszystko to możesz zaproponować swoim bliskim jako WSPANIAŁY PREZENT ❗️

Gwarantujemy realizację voucherów w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Sprawimy, by osoba obdarowana zaproszeniem zapisała w pamięci wizyty u nas jako piękne wspomnienia.nr naszego konta 98 1910 1048 2208 4272 4395 0001


Zadzwoń pomożemy w wyborze 42-633-21-25

Napisz =>  lodz@yasumi.pl 


 

Regulamin wizyt w gabinecie Yasumi w  warunkach zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2

 

Szanowni Klienci!

W związku z zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2  i w trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami. Mają one na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia oraz zwiększenie bezpieczeństwa zarówno klientów jak i pracowników naszego Instytutu. Prosimy Was o zapoznanie się z nowym Regulaminem wizyt:

 1)      Przed każdym zabiegiem będzie przeprowadzony wywiad epidemiologiczny.  Ankieta przeprowadzana jest w związku z zagrożeniem koronawirusem.

 2)      Klient wchodząc do budynku powinien mieć na sobie maseczkę i rękawiczki. Po wejściu do gabinetu zostanie poproszony o dezynfekcję rąk/rękawiczek.

 3)      Klienci przychodzący na zabieg zostaną poproszeni kolejno o: dezynfekcję rękawiczek. Rękawiczki i maseczki, w których przyszedł klient mogą zostać odłożone do woreczków lub wyrzucone.

 4)      Informujemy, że prowadzimy rejestr osób przychodzących na zabiegi.  

 5)      Na wizyty prosimy przychodzić bez osób towarzyszących! Osoby niepełnoletnie oraz niepełnosprawne powinny stawić się na wizytę z jednym opiekunem. W przypadku pacjentów niepełnoletnich lub wymagających osoby towarzyszącej – zarówno pacjent, jak i osoba towarzysząca przechodzą ww. procedurę.

 6)      Na wizytę stawiamy się punktualnie. Jeżeli przybędziesz za wcześnie prosimy Cię o poczekanie przed budynkiem lub w samochodzie i poinformowanie nas o wcześniejszym przybyciu telefonicznie lub poprzez wiadomość SMS.

 7)      Na zabiegi przyjmujemy wyłącznie klientów z ujemnym wywiadem epidemiologicznym. Jeżeli masz jakiekolwiek objawy chorobowe zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania przez nas usług.

 8)      Preferowana jest płatność kartą, telefonem lub blikiem. 

 9)     W Instytucie moźe znajdować się jednorazowo max 4 Klientów, w recepcji 1 Klient.


REGULAMIN YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – Łódź Centrum

        1. Yasumi Medestetic, Instytut Zdrowia i Urody Łódź Centrum zwany dalej "Instytutem Yasumi" ze stroną internetową www.lodz.yasumi.pl oraz siedzibą w Łodz,ul. Sienkiewicza 82/84; NIP: 725-203-50-59.

       2. Godziny otwarcia Instytutu: od poniedziałku do piątku: 9:00 – 21:00, sobota: 9:00 - 16:00.   W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Instytut Yasumi jest nieczynny.

      3. Instytut Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetologiczne, fachowe porady i konsultacje kosmetologiczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.

      4.  Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Instytutu Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu. Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Instytut Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.

       5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w salonie w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.

     6. Zakup usługi w Instytucie Yasumi jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Instytut Yasumi oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Instytutu Yasumi.

     7. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.

    8. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.

   9. Karnety wykupione w Instytucie Yasumi ważne są przez okres 3 miesięca od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym przez kosmetologa. 

    10. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą, oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami prezentowymi. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności kartą bądź punktami partnerów współpracujących z Instytutem np. Benefit, Prezentmarzeń itp.

    11. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Instytucie usług lub kosmetyków.

   12. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Instytutu Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.

    13. Za usługi świadczone w Instytucie Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, voucherami, bonami i punktami firm współpracujących z Instytutem Yasumi lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem lub punktami, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.

   14. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób lub zabiegi których czas trwania przekracza 2 godziny Instytut Yasumi pobiera zadatek w wysokości min 50% wartości zarezerwowanych zabiegów. Zadatek przepada w przypadku nie zrealizowania zamówionej usługi w terminie. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem na wskazane konto. Czas na wpłatę zadatku to 24 godziny. W tytule prosimy o wpisanie daty i godziny zabiegu oraz nazwiska osoby dla której jest rezerwacja, prosimy również o przesłanie potwierdzenie wykonanego przelewu na adres lodz@yasumi.pl.  

Instrtut może poprosić o wpłatę zadatku w innych przypadkach. Procedura j.w. 

     15. Klient który dokonuje rezerwacji na wybrany zabieg w Instytucie Yasumi, otrzymuje sms z przypomnieniem i prośbą o odwołanie wizyty.

     16. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.

    17. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest jednak odwołanie wizyty z zachowaniem min. 24 godzin. Jeżeli 24-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Instytut Yasumi ma prawo traktować usługę jako zrealizowaną. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem powtórnie nie przyjdzie na umówioną wizytę, Instytut Yasumi  traktuje to jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu.

     18. W przypadku, gdy Klient nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty zadatku, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Zadatek może być zaliczony na poczet kolejnej wizyty ale tylko w przypadku odwołania przez Klienta wizyty na 48h przed planowanym zabiegiem. Zadatek przepada w sytuacji odwołania wizyty na 24h przed planowanym zabiegiem. W tytule prosimy o wpisanie daty i godziny zabiegu oraz nazwiska osoby dla której jest rezerwacja. 

    19. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Instytutu Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

     20. Przedstawiona na stronie Instytutu Yasumi oferta usług i produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.


RODO - POLITYKA PRYWATNOŚCI, INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH W INSTYTUCIE  Zdrowia i Urody Yasumi w Łodzi

       Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
       z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
       i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest KIREI Marek Bors Andrzej Sokołowski sc z siedzibą w Łodzi
           ul. Sienkiewicza 82/84 działajaca  pod nazwą handlową: INSTYTUT ZDROWIA I URODY Yasumi w Łodzi ul.Sienkiewicza 82/84


2. Twoje dane osobowe, w szczególności dane wrażliwe, chronione są z najwyższą starannością. W tym celu,
            wdrożyliśmy m.in. adekwatne procesy i procedury oraz środki mające to zapewnić.


3. W  INSTYTUTUCiE  ZDROWIA I URODY Yasumi w Łodzi przetwarzane są takie dane osobowe jak na przykład: imię,
            nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, informacje o odbytych zabiegach itp.
           Zostaniesz o nie poproszona/y w trakcie rejestracji lub podczas wypełniania Karty Klienta.
       

4. USŁUGA KOSMETYCZNA W INSTYTUTCIE YASUMI  w Łodzi
         - Twoje dane osobowe podawane przez wykonaniem usługi będą przetwarzane, WYŁĄCZNIE w celu realizacji
             umowy wykonania wybranej przez Ciebie usługi. Podstawę do tego stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
         - Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i realizacji usługi
            oferowanej w INSTYTUTUCIE ZDROWIA I URODY Yasumi w Łodzi ul.Sienkiewicza 82/84 W przypadku
           ich niepodania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa.
         - Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu,
            w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych tj.:
              i)  marketingu własnych produktów lub usług,

              ii) dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami
              prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. ustawy Kodeks cywilny
              (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. ze zm.).
          - Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi
            utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi
            systemu do zarządzania gabinetem, dostawcę usługi mailingu, itp.
       

5. USŁUGA NEWSLETTER
          - Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera,
             czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy promocji.
          - Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
          - Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej
             zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z
             naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
          - Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi
             utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi
             dystrybucji newslettera.
           - Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście
              państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
       

6. FORMULARZ KONTAKTOWY
           - Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia
             określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą
             elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
           - Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
           - Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a
             następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej
             podstawie i we wskazanym Ci celu.
           - Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi
             utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się
             to konieczne.
       

7. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub
            ograniczenia  przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia
            danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli
            uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w
            zakresie ochrony danych.
            Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez
            aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
       

8. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na
            przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
       

9. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie
            profilowania.